prod

Znajdź urządzenie

Wyceń urządzenie

Sprzedaj

Apple iPad Air 2019 (A2153) Wifi + LTE 64GB
Opisz stan Twojego urządzenia
Apple iPad Air 2019 (A2153) Wifi + LTE Tablety sprzedaj
Blokada aktywacyjna wyłączona?
 •  
 •  
Czy urządzenie działa bez zarzutu?
 •  
 •  
Sprawna bateria?
 •  
 •  
Oryginalna ładowarka w zestawie?
 •  
 •  
Oceń stan wizualny:

Nasza rada:
Im dokładniej ocenisz przedmiot, tym szybciej możemy wypłacić pieniądze na konto!

 • Nowy: w oryginalnym opakowaniu i zaplombowany
   
 • Idealny: Urządzenie "jak nowe",bez śladów użycia (Brak zadrapań,rys,przebarwień,itp.) ani uszkodzeń. Jeżeli na urządzeniu znajdują się grawury lub inne personalizacje,prosimy wybrać "stan dostateczny".
   
 • Stan dobry: Urządzenie w zadbanym stanie z pojedynczymi, lekkimi i płytkimi zadrapaniami. Jeżeli na urządzeniu znajdują się grawury lub inne personalizacje, prosimy wybrać "stan dostateczny".
   
 • Stand Dobry: stan zużycia z wieloma lekkimi śladami użytkowania lub maksymalnie 3 poważnymi takimi jak: głębokie rysy, zniszczenia, nacięcia itp. Jeżeli na urządzeniu znajdują się grawury lub inne personalizacje, prosimy wybrać "stan dostateczny".
   
 • Zły: stan zużycia z licznymi poważnymi śladami użytkowania, np. rysy, zniszczenia, nacięcia itp lub uszkodzenia (rysy na obudowie itp). Przedmiot jest jednak w całości. UWAGA: pęknięte ekrany dotykowe (jak np. w iPhonach) są zaliczane do defektów technicznych, ponieważ wpływa to negatywnie na używanie produktu.
   
Wyceń urządzenie
Nasza cena:

Dlaczego taka cena?

Sprzedaj
Voucher 150 zł
Jeżeli kupiłeś Samsung Galaxy Watch kod promocyjny podniesie wycenę Twojego urządzenia o 150 zł.

Jeśli posiadasz kod z promocji Samsung zwiększy on Twoją wycenę. Sprawdź jak uzyskać kod?

Zobacz, jak odebrać kod na swoim telefonie
Baner promocyjny pojawi się po pierwszym uruchomieniu smartfonu i uruchomieniu aplikacji Samsung Members.
1. Wyszukaj w menu aplikację „Samsung Members” i zaloguj się do niej.
2. Wybierz zakładkę „Korzyści” w górnym menu.
3. Naciśnij na baner promocyjny „Witaj nowy”.
4. Pobierz kod, który podniesie wycenę Twojego smartfonu u partnera promocji.
Sprawdźl, jak odebrać kod promocyjny w wypadku zakupu urządzenia Galaxy Watch.
Znane z:
Co to znaczy…
Urządzenia z blokadą SIM bądź Net-Lock to takie, które działają z kartami SIM określonego operatora sieci bądź kraju. Jesli Twoje urządzenie posiada blokadę SIM-Lock/Net-Lock, prosimy o zaznaczenie odpowiedzi "TAK". Urządzenia, na których taka blokada została usunięta również zaliczane są do takich, które ją posiadają. Jeśli nie jesteś pewny czy Twoje urządzenie ma taką blokadę, możesz to łatwo sprawdzić używając karty innego operatora. Jeśli bezproblemowo możesz korzystać z internetu, oznacza to, że urządzenie takowej blokady nie posiada. W takim przypadku prosimy o zaznaczenie odpowiedzi "NIE".
Prosimy o konieczne usunięcie blokady aktywacyjnej "znajdź mój iPhone" poczynając od wersji systemowej iOS7. W przeciwnym wypadkuuniemozliwi nam to dostęp do Twojego urządzenia i będziemy zmuszeni odesłać je z powrotem. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce: "Ustawienia"-> "iCloud"-> "Znajdź mój iPhone" poprzez przesunięcie przełącznika w pozycję "Wył.".
Do urządzeń sprawnych zaliczamy tylko takie urządzenia, które działają bezproblemowo i nie wykazują jakichkolwiek wad technicznych. Do takich urządzeń zaliczamy te z obudową w stanie nienaruszonym, wyświetlaczem bez zarysowań oraz wszystkimi sprawnymi funkcjami.
Jeżeli czas pracy baterii na jednym naładowaniu jest zbyt krótki, bateria nie ładuje się poprawnie bądź nie działa prawidłowo z jakiegolwiek innego powodu, prosimy o zaznaczenie odpowiedzi "NIE".
Urządzenie powinno posiadać oryginalną oraz sprawną ładowarkę z nienaruszoną izolacją.
KUPIMYTO

Obsługa klienta

Od poniedziałku do piątku
8:00-18:00