prod

Znajdź urządzenie

Wyceń urządzenie

Sprzedaj

Apple iPhone 8 Plus 256GB
W jakim stanie jest Twoje urządzenie?
Apple iPhone 8 Plus Telefony sprzedaj
Mają Państwo zainstalowany iOS 7 na swoim telefonie?

Proszę wyłączyć blokadę aktywacyjną (od systemu operacyjnego iOS 7). W przeciwnym razie nie możemy przetworzyć Twojego urządzenia i będziemy zmuszeni wysłać go z powrotem do Ciebie. Na iPhonie lub iPadzie działa to w następujący sposób: "Ustawienia> iCloud> Znajdź mój iPhone" przesuwamy suwak w celu wyłączenia funkcji.W taki sposób deaktywujesz blokadę.

Czy urządzenie działa bez zarzutu?
 •  
 •  
Oryginalna ładowarka w zestawie?
 •  
 •  
Przejściówka 3,5mm do słuchawek w zestawie?
 •  
 •  
Czy bateria jest sprawna?
 •  
 •  
Blokada aktywacyjna wyłączona?
 •  
 •  
Oceń stan wizualny:

Nasza rada:
Im dokładniej ocenisz przedmiot, tym szybciej możemy wypłacić pieniądze na konto!

 • Nowy: w oryginalnym opakowaniu i zaplombowany
   
 • Idealny: Urządzenie "jak nowe",bez śladów użycia (Brak zadrapań,rys,przebarwień,itp.) ani uszkodzeń. Jeżeli na urządzeniu znajdują się grawury lub inne personalizacje,prosimy wybrać "stan dostateczny".
   
 • Stan dobry: Urządzenie w zadbanym stanie z pojedynczymi, lekkimi i płytkimi zadrapaniami. Jeżeli na urządzeniu znajdują się grawury lub inne personalizacje, prosimy wybrać "stan dostateczny".
   
 • Stand Dobry: stan zużycia z wieloma lekkimi śladami użytkowania lub maksymalnie 3 poważnymi takimi jak: głębokie rysy, zniszczenia, nacięcia itp. Jeżeli na urządzeniu znajdują się grawury lub inne personalizacje, prosimy wybrać "stan dostateczny".
   
 • Zły: stan zużycia z licznymi poważnymi śladami użytkowania, np. rysy, zniszczenia, nacięcia itp lub uszkodzenia (rysy na obudowie itp). Przedmiot jest jednak w całości. UWAGA: pęknięte ekrany dotykowe (jak np. w iPhonach) są zaliczane do defektów technicznych, ponieważ wpływa to negatywnie na używanie produktu.
   
Wyceń urządzenie
Nasza cena:

Dlaczego taka cena?

Sprzedaj
Voucher 150 zł
Jeżeli kupiłeś Samsung Galaxy Watch kod promocyjny podniesie wycenę Twojego urządzenia o 150 zł.

Jeśli posiadasz kod z promocji Samsung zwiększy on Twoją wycenę. Sprawdź jak uzyskać kod?

Zobacz, jak odebrać kod na swoim telefonie
Baner promocyjny pojawi się po pierwszym uruchomieniu smartfonu i uruchomieniu aplikacji Samsung Members.
1. Wyszukaj w menu aplikację „Samsung Members” i zaloguj się do niej.
2. Wybierz zakładkę „Korzyści” w górnym menu.
3. Naciśnij na baner promocyjny „Witaj nowy”.
4. Pobierz kod, który podniesie wycenę Twojego smartfonu u partnera promocji.
Sprawdźl, jak odebrać kod promocyjny w wypadku zakupu urządzenia Galaxy Watch.
Znane z:
Co to znaczy…
Do urządzeń sprawnych zaliczamy tylko takie urządzenia, które działają bezproblemowo i nie wykazują jakichkolwiek wad technicznych. Do takich urządzeń zaliczamy te z obudową w stanie nienaruszonym, wyświetlaczem bez zarysowań oraz wszystkimi sprawnymi funkcjami.
Urządzenie powinno posiadać oryginalną oraz sprawną ładowarkę z nienaruszoną izolacją.
Jeśli posiadasz oryginalną oraz sprawną przejściówkę ze złączem do słuchawek 3,5mm i prześlesz ją razem z urządzeniem, prosimy o zaznaczenie odpowiedzi "TAK".
Baterie działające bez zarzutu wyróżniają się tym, iż od momentu zakupu czas ich pracy na jednym naładowaniu baterii radykalnie się nie zmniejszył, nie przegrzewają się podczas pracy oraz nie są spuchnięte.
Prosimy o konieczne usunięcie blokady aktywacyjnej "znajdź mój iPhone" poczynając od wersji systemowej iOS7. W przeciwnym wypadkuuniemozliwi nam to dostęp do Twojego urządzenia i będziemy zmuszeni odesłać je z powrotem. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce: "Ustawienia"-> "iCloud"-> "Znajdź mój iPhone" poprzez przesunięcie przełącznika w pozycję "Wył.".
Urządzenia bez blokady SIM-Lock to takie, które działają z kartami różnych operatorów sieci (również zagranicznych). Natomiast urzadzenia z blokadą SIM-Lock to takie, które obsługują kartę tylko jednego określonego operatora ( np. T-Mobile) lub z kartami określonego kraju.
KUPIMYTO

Obsługa klienta

Od poniedziałku do piątku
8:00-18:00